tel. (0-22) 773-92-54 (0-22) 773-78-60 tel. kom. 0-602-749-973 Napisz do mnie...
Koty brytyjskie krótkowłose
oraz psy yorki (yorkshire terrier)
Hodowla z M7PL
Beata i Marek Salewicz (lekarze weterynarii)

Wesoła k/Warszawy

 

Hodowla z M7*PL prowadzona jest przez nas od ponad 25 lat. Oboje jesteśmy lekarzami weterynarii i zajmujemy się leczeniem kotów, psów i innych drobnych zwierząt domowych. Tak naprawdę to jesteśmy rodziną lekarzy weterynarii, ponieważ i nasz syn obecnie jest już lekarzem weterynarii i wraz z żoną (lekarzem weterynarii) prowadzi własny gabinet weterynaryjny.

UWAGA! wykonujemy czipowanie zwierząt domowych i wystawiamy im paszporty.

Hodowlą kotów (koty brytyjskie krótkowłose) i psów (yorkshire terrier) zajmujemy się z zamiłowania do tych zwierząt. Te wszystkie wspaniałe, wyhodowane przez nas maleństwa dają nam wiele radości i pomagają nam zapomnienieć o problemach dnia codziennego z jakimi borykamy sie w naszym życiu codziennym i bardzo stersowym życiu zawodowym, gdzie spotykamy się często z cierpieniem zwierząt. Parę lat temu zajmowaliśmy się również hodowlą kotów perskich i egzotyków i właśnie z tego okresu pozostało w naszym domu na zasłużonej emeryturze kilka wykastrowanych kotów tej rasy...

Właśnie te maleństwa przynoszą nam tę radość, którą później dzielimy się z innymi. Oczwiście, wszystkich wyhodowanych psów i kotów nie jesteśmy w stanie zatrzymać przy sobie, dlatego znajdują one wspaniałych nowych opiekunów i dużo, dużo ciepła i miłości od swych właścicieli...

     

Hodowla kotów rasowych o nazwie z M7*PL wzięłą swoją nazwę stąd, że kiedyś, na początku naszej działalności hodowlanej, mieszkaliśmy w mieszkaniu w bloku typu M7. Obecnie mieszkamy na peryferiach Warszawy w pięknej miejscowości Wesoła, a przydomek hodowlany pozostał ten sam...

Przenosząc się na peryferie Warszawy stworzyliśmy dla naszych zwierząt doskonałe warunki bytowe. Nasze zwierzęta mają bowiem wspanialy ogród, gdzie przebywają całymi dniami, jeżeli tylko pozwala na to pogoda. Nie jest to obojętne dla naszych kotów i psów, ponieważ bezpośredni ich kontakt z przyrodą daje im ogromy rozwój psychiczny, jednocześnie podwyższając im naturalną odporność na różnego rodzaju choroby.

Inną ważną sprawą dla wielu nabywców naszych kotów jest fakt, ze nasze zwierzęta wychowują się razem w ogromnej przyjaźni. Psy, są stróżami dorosłych kotów i kociaków, otaczając je wręcz matczyną troską. Nie istnieje więc żaden problem dla nowych właścicieli w przypadku np. nabycia kociaka i wprowadzeniu go do domu, w którym już jest pies. Poza tym nasze maleństwa wychowują się razem z dziećmi, które bardzo lubią. Nie boją sie ich i wspaniale się z nimi bawią barszkując po całym ogrodzie.

Koty brytyjskie musiały sie pojawić w naszym domu i naszej hodowli. To mnie, Beatę, tak bardzo urzekła ta rasa. Nie było wyjścia... Jak czegoś się bardzo pragnie, a jest taka mozliwość, to dlaczego nie spełnić tego marzenia?

 

Hodowla z M7*PL poleca Państwu wspaniałe kocięta brytyjskie krótkowłose oraz sporadycznie szczeniaki rasy yorkshire terrier (yorki) . Wszystkie nasze koty i kocięta są wyjątkowo zdrowe i odporne, zaszczepione i w bardzo dobrej kondycji. Gwarancją tego jest nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe i hodowlane. W naszej hodowli rodzą się kocięta w kolorach: liliowy, niebieski i czekoladowy oraz colourpoint'y w tej odmianie kolorystycznej.